KAPCSOLAT

Teljes Név: SR – LOGISTIC Raktártechnika Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Rövidített név: SR – LOGISTIC RAKTÁRTECHNIKA KFT .

Adószám: 23838882-2-43, Cégjegyzék szám: 01 09 182852

Iroda: 1112 Budapest Repülőtéri u. 2. A. épület  III. emelet

Raktár: 2800 Tatabánya Mészáros u.1

Értékesítés

A pontosabb és gyorsabb válaszadás érdekében kérjük, használja az oldal alján lévő űrlapot.

Nyugat-dunántúli régió, Közép-dunántúli régió

Kovalovszki László

Projektmenedzser

Mobil.: +36 70 600 1050

E-mail: kovalovszki@sr-logistic.hu

Sápi Anita

Műszaki asszisztens

Mérnök

E-mail: kereskedelem@sr-logistic.hu

Észak-magyarországi Régió, Észak-alföldi Régió

Asztalos Róbert

Projektmenedzser

Mobil. +36 20 323 0024

E-mail: asztalos@sr-logistic.hu

Közép-magyarországi Régió, Dél-dunántúli Régió, Dél-alföldi Régió

Sendula Tibor

Mérnök-projektmenedzser

Mobil. +36 70 600 1030

E-mail: sendula@sr-logistic.hu

Kivitelezés, karbantartás

Tóth Ádám

Kivitelezésvezető

Mérnök – projektmenedzser

Mobil: +36 70 600 1045

E-mail: toth@sr-logistic.hu

Kővári Dénes

Kivitelezési csoportvezető

Mobil: +36 70 609 3847

E-mail: kovari@sr-logistic.hu

Farkas Enikő

Műszaki asszisztens

Mérnök

Mobil: +36 70 310 3786

E-mail: farkas@sr-logistic.hu

Titkárság

Bátky Melinda

Irodavezető

Tel: +36 1 900 06 66

Fax: +36 1 900 06 67

E-mail: iroda@sr-logistic.hu

Ügyvezetés

Bánkuti János

Ügyvezető

Mobil: +36 70 609 3723

E-mail: bankuti@sr-logistic.hu

Hrutka Ferenc

Ügyvezető

Mobil: +36 20 968 1886

E-mail: hrutka@sr-logistic.hu